«
  1. Anasayfa
  2. BİTCOİN
  3. Usta Kripto Analisti En Zengin Bitcoin Sahiplerine Bakıyor, İşte Detaylar..

Usta Kripto Analisti En Zengin Bitcoin Sahiplerine Bakıyor, İşte Detaylar..

KRİPTOAİLE(1)

Popüler kripto analisti, önde gelen kripto varlığı Bitcoin’in bir sonraki yükselişini ölçmek için en zengin Bitcoin (BTC) sahiplerinin ne yaptığına bakıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Benjamin Cowen, 721.000 abonesine, geçmişte piyasa dipleri olarak adlandırdıkları bilindiği için en büyük BTC cüzdanlarını takip ettiğini söylüyor.

Bu cüzdanları yakından takip ediyorum çünkü daha önce dipleri işaretlemişlerdi. Piyasaya ilk ne zaman girdiklerine bakarsanız, bu cüzdanların birçoğunun ilk [girişlerini] 2018 yılının Aralık ayında gördüğünü görebilirsiniz.

Grafik gurusu, başlangıçta varlıklarına eklemenin yanı sıra, bu kripto balinalarının geçen yaza kadar 2019 ve 2020 boyunca çoğunlukla sessiz kaldığını söylemeye devam ediyor.

Temmuz 2021’e kadar 31 bin dolar civarında hiçbir şey yapmadılar… Tam dip değil ama yeterince yakın.

Cowen, piyasa gözlemcilerinin gelecekte büyük alımlar yapan zengin Bitcoin oyuncularını görmelerinin dikkate değer olabileceğini söyleyerek sözlerini sonlandırıyor.

Bence bunları takip etmek ilginç çünkü bir gün piyasa nispeten olaysız görünüyorsa veya bir tür satış görürseniz ve sonra bu cüzdanların başka bir büyük alımla geldiğini görürseniz, belki bu alınması gereken bir şeydir.

Bence izlenmeye değer şeylerden biri. Balinaları takip etmek ilginç, balinaların ne yaptığını görün.

 

Bitcoin (BTC) Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde yatırımcıları bir nebze de olsa yüzlerini güldürmeyi başardı. Bir haftalık periyotta BTC fiyatı 39 bin ile 43 bin dolar arasında yükselip alçaldı.

Salı günü 40 bin dolar seviyelerinden bir saatlik grafikte 3 kere yeşil mum yakmayı başardı. Artış BTC fiyatını 43.200 doların üstüne çıkarttı. Bitcoin fiyatı içerik hazırlandığı sırada ise düşüş eğiliminde ve 42 bin dolar seviyesinden işlem görmekte. Tüm piyasanın toplam değeri ise 1.9T dolar seviyesinde.

Bitcoin

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

OKUR Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *